ממליצים עלינו

"רותקתי והוקסמתי, ואני כל כך שמחה שבחרתי להגיע לסדנה הזאת. בשלוש שעות אירה הצליחה להפוך את הפנסיה, הנושא הכי מפחיד עלי אדמות, לנושא שנעים לי לגשת אליו. הפסקתי לפחד מכסף, ורק נפתח לי התיאבון להבין עוד קצת את השפה הכלכלית. איזה כיף שיש יוזמות כאלה, מבורך ומופלא ומומלץ כל כך."

הלל. ז

"ההרצאה על הפנסיה שווה כל פרוטה! הועבר ע"י סיוון וגדעון המקסימים בצורה איטית, ברורה ועם המון סבלנות. ענו על כל השאלות ופשוט עזרו לנו להבין טוב יותר מי נגד מי ומה עושים! מומלץ בחום... ומיד הולכת לבדוק את יתר ההרצאות שלהם"

אלינה. ל

"לא מזמן זכיתי לשבת בסדנה בנושא פנסיה שאותה העבירה במקצועיות רבה אירה מפרוטה. הסדנה הייתה ברמה גבוהה, ברורה ומובנת לכל. והיום, כשהתחלתי עבודה חדשה ונפגשתי עם סוכן פנסיוני-סוף סוף הבנתי על מה הוא מדבר. ממליץ בחום!

תודה אירה וצוות פרוטה. יוזמה מבורכת!"

בנג'י. ט

"חזרתי עכשיו מסדנה של פרוטה, ואני יכולה רק לקוות שכל תחום בחיי יוסבר לי ככה. בבהירות, פשטות, צניעות ואפילו עניין! כן, הייתי בהרצאה על פנסיה והיה לי מעניין.תודה רבה אירה על האווירה שאפשרה לי להרגיש בנח לשאול עד שאבין, ואפילו תחושת הביטחון בסוף שאת פה בשבילי לכל צורך. את עושים את זה היטב."

חן. מ

"אני ממליץ בחום על סדנאות פרוטה. אם אתם כמוני במצב של "ואללה אני חייב להבין מה קורה עם הפנסיה שלי" וחשבתם שעכשיו אתם הולכים להוציא את הדוחות מעלי העובש, ולקרוא באינטרנט, ולדבר עם חברים, ולקבוע עם סוכן, עכשיו לראש הרשימה קופץ רק אייטם אחד. ללכת לסדנא של פרוטה. כל שאר הפעילויות כבר יגיעו - אבל ההבנה הרוחבית של מה זה - מה חשוב ומה לא, ואיך להתמודד עם זה, יחד עם ההבנה שאתם לא לבד בסיפור הזה - יגיע מהמפגש. מומלץ בחום, ובמיוחד לאלו שבתחילת דרכם התעסוקתית (כשיש הרבה מה להציל)" 

גיא. ח

"כבר קצת יותר משנה שאנחנו עובדים צמוד - פרויקט מאני טיים של התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל ושל פרח - תוכנית לאומית להשפעה חברתית עם צוות פרוטה שמצליח בכל פעם להגיע עם תוכן חדש, מקצועי, לעניין את כולם ולתת גם למי שלומד ראיית חשבון ועוסק בחינוך פיננסי שנים חומר חדש למחשבה.


העבודה מול אירה וגדעון זורמת, נעימה והידיעה שאין צורך לחשוש - כי הם תמיד יגיעו מוכנים ויתנו את כל מה שאפשר כדי שההדרכה תהיה מעל ומעבר." 

עדי. ב

"סדנא מדהימה! מדברים על נושא קשה לעיכול בדרך קלילה ומהנה. ללכת לסדנא של פרוטה זה לתת מתנה לעצמך בעתיד הקרוב/רחוק"

נדב. ג

"הרצאה מעולה! הצליחו להעביר נושא משמים בצורה מעניינת ומקצועית! כבר יום אחרי עברתי ובדקתי את הדוחות השנתיים שלי ושל בעלי. מומלץ מאוד"

טל. ש

"הייתי הערב בהרצאה על פנסיה. המרצה הייתה ברורה והתמקדה בפרטים החשובים לנו הצרכנים, עם טיפים חשובים. מאוד נהנתי ובעיקר החכמתי, תודה!"

אופק. א

"אני יודעת להגיד על עצמי שכסף אצלי הוא לא רק דבר פרקטי והוא מעורר הרבה רגשות- הוא מפחיד אותי, לפעמים גורם לי להרגיש לא בשליטה ועוד.. אז בתור מישהי (ואני בטוחה שכמו הרבה אנשים), שכל כך הרבה דברים שקשורים לכסף שלי מאיימים עלי, וקשה לגשת אליהם- וזה במקרה הטוב שאני יודעת בכלל למה לגשת. אני מרגישה שהסדנא הזאת היא מתנה בשבילי.
מלבד הנושאים החשובים גדעון ואירה מדהימים; סבלניים, מקצוענים, יש תחושה של רצינות -השקעה בתוכן ובהנגשה שלו. עזבו הכל- הם כאלה חמודים! קיצר אני מרגישה קצת לא בנח לכתוב את זה בפייסבוק על סדנא על כלכלה- אבל המיזם הזה מרגש אותי. אז תודה"

נעמה. ק

"עבודת קודש. סדנה הכרחית, אשר מועברת בצורה טובה וברורה.

גדעון פשוט מציל אנשים."

 

ברק. ד