ממליצים עלינו

superlazy.png
מספרים_עלינו.png

הרצאות

מספרים_עלינו.png

"רותקתי והוקסמתי, ואני כל כך שמחה שבחרתי להגיע לסדנה הזאת. בשלוש שעות אירה הצליחה להפוך את הפנסיה, הנושא הכי מפחיד עלי אדמות, לנושא שנעים לי לגשת אליו. הפסקתי לפחד מכסף, ורק נפתח לי התיאבון להבין עוד קצת את השפה הכלכלית. איזה כיף שיש יוזמות כאלה, מבורך ומופלא ומומלץ כל כך."

הלל. ז

מספרים_עלינו.png

"ההרצאה על הפנסיה שווה כל פרוטה! הועבר ע"י סיוון וגדעון המקסימים בצורה איטית, ברורה ועם המון סבלנות. ענו על כל השאלות ופשוט עזרו לנו להבין טוב יותר מי נגד מי ומה עושים! מומלץ בחום... ומיד הולכת לבדוק את יתר ההרצאות שלהם"

אלינה. ל

מספרים_עלינו.png

"לא מזמן זכיתי לשבת בסדנה בנושא פנסיה שאותה העבירה במקצועיות רבה אירה מפרוטה. הסדנה הייתה ברמה גבוהה, ברורה ומובנת לכל. והיום, כשהתחלתי עבודה חדשה ונפגשתי עם סוכן פנסיוני-סוף סוף הבנתי על מה הוא מדבר. ממליץ בחום!

תודה אירה וצוות פרוטה. יוזמה מבורכת!"

בנג'י. ט

מספרים_עלינו.png

"חזרתי עכשיו מסדנה של פרוטה, ואני יכולה רק לקוות שכל תחום בחיי יוסבר לי ככה. בבהירות, פשטות, צניעות ואפילו עניין! כן, הייתי בהרצאה על פנסיה והיה לי מעניין.תודה רבה אירה על האווירה שאפשרה לי להרגיש בנח לשאול עד שאבין, ואפילו תחושת הביטחון בסוף שאת פה בשבילי לכל צורך. את עושים את זה היטב."

חן. מ

מספרים_עלינו.png

"אני ממליץ בחום על סדנאות פרוטה. אם אתם כמוני במצב של "ואללה אני חייב להבין מה קורה עם הפנסיה שלי" וחשבתם שעכשיו אתם הולכים להוציא את הדוחות מעלי העובש, ולקרוא באינטרנט, ולדבר עם חברים, ולקבוע עם סוכן, עכשיו לראש הרשימה קופץ רק אייטם אחד. ללכת לסדנא של פרוטה. כל שאר הפעילויות כבר יגיעו - אבל ההבנה הרוחבית של מה זה - מה חשוב ומה לא, ואיך להתמודד עם זה, יחד עם ההבנה שאתם לא לבד בסיפור הזה - יגיע מהמפגש. מומלץ בחום, ובמיוחד לאלו שבתחילת דרכם התעסוקתית (כשיש הרבה מה להציל)" 

גיא. ח

מספרים_עלינו.png

"כבר קצת יותר משנה שאנחנו עובדים צמוד - פרויקט מאני טיים של התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל ושל פרח - תוכנית לאומית להשפעה חברתית עם צוות פרוטה שמצליח בכל פעם להגיע עם תוכן חדש, מקצועי, לעניין את כולם ולתת גם למי שלומד ראיית חשבון ועוסק בחינוך פיננסי שנים חומר חדש למחשבה.


העבודה מול אירה וגדעון זורמת, נעימה והידיעה שאין צורך לחשוש - כי הם תמיד יגיעו מוכנים ויתנו את כל מה שאפשר כדי שההדרכה תהיה מעל ומעבר." 

עדי. ב

מספרים_עלינו.png

"סדנא מדהימה! מדברים על נושא קשה לעיכול בדרך קלילה ומהנה. ללכת לסדנא של פרוטה זה לתת מתנה לעצמך בעתיד הקרוב/רחוק"

נדב. ג

מספרים_עלינו.png

"הרצאה מעולה! הצליחו להעביר נושא משמים בצורה מעניינת ומקצועית! כבר יום אחרי עברתי ובדקתי את הדוחות השנתיים שלי ושל בעלי. מומלץ מאוד"

טל. ש

מספרים_עלינו.png

"הייתי הערב בהרצאה על פנסיה. המרצה הייתה ברורה והתמקדה בפרטים החשובים לנו הצרכנים, עם טיפים חשובים. מאוד נהנתי ובעיקר החכמתי, תודה!"

אופק. א

מספרים_עלינו.png

"אני יודעת להגיד על עצמי שכסף אצלי הוא לא רק דבר פרקטי והוא מעורר הרבה רגשות- הוא מפחיד אותי, לפעמים גורם לי להרגיש לא בשליטה ועוד.. אז בתור מישהי (ואני בטוחה שכמו הרבה אנשים), שכל כך הרבה דברים שקשורים לכסף שלי מאיימים עלי, וקשה לגשת אליהם- וזה במקרה הטוב שאני יודעת בכלל למה לגשת. אני מרגישה שהסדנא הזאת היא מתנה בשבילי.
מלבד הנושאים החשובים גדעון ואירה מדהימים; סבלניים, מקצוענים, יש תחושה של רצינות -השקעה בתוכן ובהנגשה שלו. עזבו הכל- הם כאלה חמודים! קיצר אני מרגישה קצת לא בנח לכתוב את זה בפייסבוק על סדנא על כלכלה- אבל המיזם הזה מרגש אותי. אז תודה"

נעמה. ק

מספרים_עלינו.png

"עבודת קודש. סדנה הכרחית, אשר מועברת בצורה טובה וברורה.

גדעון פשוט מציל אנשים."

 

ברק. ד

לווי אישי

מספרים_עלינו.png

"פרוטה זה פשוט מיזם קסם!

בין כל ים סוכני הביטוח והיועצים למיניהם, בפרוטה אפשר למצוא הסברים פשוטים ומאירים לכל מה שקשור לנושאים פיננסיים. הסברים שבונים בסיס ידע להמשך ההתנהלות הפיננסית.

נפגשתי לשיחה עם אירה שהסבירה בהמון סבלנות את כל המונחים ששמעתי כל הזמן ולא הבנתי, ענתה לי לכל השאלות ועשתה איתי כמה סימולטורים כדי שאוכל לראות בפועל איך ההחלטות שאני אקבל היום ישפיעו על העתיד. זאת הייתה פשוט שיחה מעמיקה ומלמדת ואני הולכת ליישם את הדברים שדיברנו עליהם ממש עכשיו. המון תודה!"

גילה. כ

מספרים_עלינו.png

" ממליצה בחום! הקפדתי ללכת מדיי פעם לסדנאות בנושא פנסיה כי ברור לי שזה נושא חשוב, אבל עדיין לא קיבלתי מספיק ביטחון או רצון לעשות שינוי בפנסיה שלי.

אחרי ייעוץ אישי עם אירה התותחית, בו עברנו על כל המושגים, על כל המוצרים שיש לי והאותיות הקטנות, הבנתי בדיוק מה אני רוצה וצריכה לשנות, ואיך לעשות את זה. אירה 3> תודה רבה שחסכת לי התעסקות עם סוכנים, יועצים ושלל חופרים אחרים, והעברת לי את כל הידע בפשטות ומקצועיות. אמליץ לכל מי שרוצה להכיר את התחום יותר, וללמוד את התכלס - בלי לבזבז על זה עשרות שעות.

תודה רבה אירה ופרוטה!! "

טל. י

מספרים_עלינו.png

"השתתפתי גם בסדנה בנושא פנסיה וגם קיבלנו ייעוץ אישי מגדעון האלוף בנושא הביטוחים. ממליצה ממש!! באמת כל אחד חייב לעצמו. חוסך כל כך הרבה כסף וטעויות בטווח הארוך וגם נותן כלים באופן נגיש ובהיר שמאפשרים להבין לעומק את הרציונל מאחורי הבחירות ולהתאים אותן בהמשך לשינויים המשפחתיים.
ייעוץ אמין ומאוד הגון ונטול אינטרסים. מקצועי ולבבי. ממליצה בחום לכל מי שרוצה לשלוט בהוצאות שלו מבלי להיות מונע מאינטרסים של חברות הביטוח שאינם מועילים לו..."

שירה ד.

מספרים_עלינו.png

"סדנה מעולה. אני ממליצה בחום על ליווי אישי שתוך שעה/שעתיים פותח אופקים חדשים ומספק מידע שימושי גם לכל החלטה עתידית. מאוד ברור, מאוד פרקטי. תודה רבה רבה!"

אורנלה. ש

מספרים_עלינו.png

"הצוות של פרוטה מקצוענים ביותר ואכפתיים. הם מצליחים להסביר הכל בצורה פשוטה וברורה ובכך עזרו לנו לחסוך אלפי שקלים בשנה ולעשות סדר בכספיים הפנסיונים שלנו. ממולץ מאוד"
 

בנגי ג.

מספרים_עלינו.png

"תודה לפרוטה על מפגש מאוד מעניין ויעיל !  היתה לי פגישה עם אירה האלופה שהסבירה לי על כל מה שבאמת חשוב בעולם הפיננסי.  והכל בשפה פשוטה וברורה לכל אחד. כל המושגים שפעם נבהלתי מהם פתאום הפכו לפשוטים.

אירה נתנה לי הרבה ידע וכלים שאני אקח איתי הלאה. מלא תודה."

גל. ד