השירותים המשלימים של פרוטה נועדו כדי לטפל בצרכים נקודתיים, שעולים בצמתים שונים בחיינו.

כדי לעשות זאת ולספק את השירות המקיף ביותר, פרוטה משתפת פעולה עם אנשי ונשות מקצוע מהמעלה הראשונה.

ייעוץ פרישה

ייעוץ פרישה 

לפני משיכת כסף מהקופות או חתימה על גובה הקצבה, חשוב להתייעץ עם מומחים בתחום, לקחת בחשבון את היבטי המיסוי והאפשרויות השונות שיש בכל קופה פנסיונית, ולהבין את ההשלכות של כל אפשרות.

פרוטה עובדת עם יועצים פנסיוניים עם עשרות שנות ניסיון, היכרות מעמיקה עם תכניות פנסיה ישנות וחדשות ועם הכישורים לטפל בסוגיות של מיסוי ומיצוי זכויות מול הגופים הפנסיוניים, בהתאם למה שנחוץ לך.

השירות מיועד לגיל 60 ומעלה.

 

החזרי מס לשכירים

לרובנו יש הטבות מס שמגיעות לנו, ממגוון סיבות - חישוב מוטעה של מדרגות מס, ניצול חסר של נקודות זיכוי, פעילויות כגון תרומה ורכישת ביטוחי חיים, ועוד. הטבות אלה לא מתקבלות באופן אוטומטי - יש להגיש דו"ח שנתי למס הכנסה עם מסמכים רבים על מנת לבקש החזר.

ניתן להגיש בקשה למס הכנסה באופן עצמאי, אך חשוב לוודא קודם במחשבון מס הכנסה שאכן יש זכאות להחזר מס, על מנת לא לייצר חבות.

פרוטה מציעה שירות מקצועי המתמחה בהגשת החזרי מס, בתמורה לאחוז מסכום ההחזר, כאשר הבדיקה לפני הגשת המסמכים היא ללא התחייבות. השירות מיועד לשכירים המשלמים מס הכנסה (שכר מעל 5,500 ש"ח).

 
שירותי ראיית חשבון לעצמאיות

שירותי ראיית חשבון לעצמאים

עצמאים נדרשים להגיש דוחות שנתיים למס הכנסה, לטפל במקדמות ועוד דרישות בירוקרטיות רבות. שירותי ראיית חשבון טובים מסירים את כאב הראש מטיפול בכל הניירת, ודואגים להכרה מקסימלית בהוצאות העסק כדי שתשלום המס יהיה נמוך ככל הניתן. 

 

בתחילת הדרך העצמאית יש ללמוד כיצד לעבוד נכון מול רשויות המס, ולכן ליווי והכוונה מקצועיים הם בעלי ערך רב במיוחד.

 

השירות מיועד לעצמאים ולעצמאיות בכל עיסוק ורמת הכנסה.

 

צרו קשר

אירה בלכמן

054-4301219

גדעון גלשטיין

052-5341900